Член / Member EUMABOIS

+38 044 453-25-00

Прес-реліз Dubai WoodShow 2019

Дубай, ОАЕ, 12 березня 2019 року.

Давуд Абдул Рахман Абдулла Аль Хаджірі, генеральний директор муніципалітету в Дубаї, офіційно відкрив Dubai WoodShow у Всесвітньому торговому центрі Дубай у вівторок, 12 березня 2019 року, в присутності міжнародних представників та інших VIP-гостей.

«Деревообробна промисловість є важливим сектором у всьому світі, і такі заході, як Dubai WoodShow, прискорять зростання світової економіки. Приємно зазначити участь компаній з Італії, Німеччини, Америки та ін. в провідній виставці регіону. Дубай - економічна держава - фінансовий центр для інноваційних технологій, продуктів і рішень, що робить його лідером в галузі. Я впевнений, що ця подія дасть можливість учасникам і відвідувачам збільшити обсяги продажів і торгівлі»- каже  Давуд Абдул Рахман Абдулла Аль Хаджірі, генеральний директор муніципалітету Дубай.

Зазначається, що Близький Схід все більше визнається основним постачальником виробів з деревини, враховуючи зростання будівництва, сектора виробництва меблів, а також зростання внутрішнього попиту. ОАЕ, наряду з Саудівською Аравією, Іраном, Іраком, Кувейтом, Ліваном, Йорданією та Оманом є значним імпортером деревної продукції.

«Зростання будівництва та нерухомості є ключовими факторами зростання попиту на деревину та вироби з деревини на Близькому Сході. Крім того, переробна промисловість і високий попит на меблі з дерева продовжують залишатися рушійною силою для зростання лісової промисловості», - відмічає генеральний директор Валід Фаргхал, організатор Dubai WoodShow.

У перший день роботи Dubai WoodShow відвідувачі з різних сегментів деревообробної промисловості, виробники, імпортери, бізнесмени, що займаються меблями та виробами з деревини, мали можливість поспілкуватися з більш ніж 240 експонентами, які представляли 530 торгових марок. Крім того, вони також мали можливість дізнатися про новітні технології та інновації у виробництві меблів, деревообробної техніки та іншої різноманітної продукції, а також відновити вже налагоджені торговельні відносини.

«Приємно брати участь у цьому заході. Ми представляємо кілька італійських і німецьких брендів. 10 років тому в промисловість було впроваджене оцифрування, але тепер це стало інтелектуальним механізмом. Використовуючи інтелект, можуть розроблятися і створюватися проекти, а також інтегруватися підключення даних. Автоматизація –це ключ до зростання промисловості, і деревообробні машини тепер використовують інтерфейс Human-Machine. Це не тільки допомагає зменшити кількість помилок, генерувати ефективне енергопостачання або зменшити шумове забруднення, але також зменшує потребу в людській робочій силі. В той час, як Італія та Німеччина складають 9% вироблених меблів з дерева у світі, варто зазначити, що ОАЕ та Дубай, зокрема, можуть бути самодостатніми у виробництві меблів з дерева, враховуючи експертне ноу-хау, цифрове підключення та технологічні інновації, які має країна», - сказав Юрген Коппел - президент Європейської федерації виробників деревообробного обладнання.

Дослідження показують, що в 2018 році в усьому світі зросла торгівля деревиною, яка переробляється в балки і дошки. Зазначено, що з десяти найбільших країн-експортерів лісозаготівель у світі обсяги поставок з Росії, Німеччини, України та Австрії збільшилися порівняно з минулим роком. «У цьому році Dubai WoodShow демонструє деякі новинки. Підвищуючи ефективність будівництва, враховуючи екологічні вимоги, цьогорічні учасники продемонстрували технологію виробництва деревини, яка є екологічно чистою та стійкою », - додав пан Фаргал.

Світова лісова промисловість зросла в геометричній прогресії протягом останніх кількох років, і це має продовжуватися навіть на Близькому Сході, враховуючи проведення Expo 2020. Цього року відвідувачі та експоненти Dubai WoodShow матимуть можливість займатися торгівлею, а також мати доступ до новітніх тенденцій та новинок галузі в рамках однієї платформи.

Найближчі виставки

LIGNA 2017

Міжнародна виставка машин, обладнання та інструментів для деревообробки

Члени УАДО